Jakie plusy mają tak chętnie używane kurtyny magazynowe

W ostatnich czasach rosnącą popularnością cieszą się rozmaite kurtyny PCV. Są one naprawdę funkcjonalne i praktyczne, a równocześnie stosunkowo tanie, dlatego zainteresowanie nimi rośnie bez przerwy. Posiadają one formę pionowych, wieszanych u góry pasów z folii w różnych kolorach. Pasy te mogą mieć różną szerokość, między kilka a kilkanaście centymetrów. Po zawieszeniu zachodzą na siebie, zapewniając dość szczelną barierę, która będzie skutecznie chronić przez kurzem, pyłem, wiatrem czy niska temperaturą. Mocno zróżnicowana także będzie kolorystyka.

Przeważnie klienci decydują się na wersje przezroczyste, ale nie ma problemów, żeby zakupić jakiś inny kolor. Ze względu na to, że takie paski są elastyczne, a równocześnie stosunkowo grube, to między nimi można bezproblemowo i wygodnie przechodzić, ale też jeździć różnymi pojazdami, przykładowo paleciakami czy wózkami. Jednocześnie są na tyle trwałe i solidne, że mogą wytrzymać długi czas użytkowania, bez ryzyka że się potargają czy w inny sposób uszkodzą.

Dużym plusem będzie także ich uniwersalność. Można je bowiem stosować do ochrony pomieszczeń przed niekorzystnymi czynnikami, na przykład przed pyłem, kurzem czy temperaturą i wiatrem. Ale sprawdzają się też dobrze przy rozdzielaniu dużego wnętrza na pomieszczenia o mniejszym rozmiarze czy wydzielaniu niezależnych stanowisk pracy. Ze względu na łatwość utrzymania w czystości można je stosować w branżach, w których ten aspekt jest ważny, na przykład spożywczej czy farmaceutycznej.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz