Odholowanie samochodów jako główna ze standardowych usług, proponowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Wyceny zrobione w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI są zawsze w sposób spersonalizowany przygotowane. W czasie, gdy samochód odmówi posłuszeństwa, pomoc drogowa Lublin może sprawdzić się idealnie. I pomimo że na stronie internetowej pomocy drogowej dostępny jest przykładowy cennik, to finalnie koszty podane są przez rzetelny team mechaników po przybyciu na miejsce kolizji. Wtedy dopiero umożliwione jest dokonanie oceny okoliczności i dookreślenie zakresu pomocy.

Końcowy cennik podejmowanych czynności zależy od: rodzaju wykonywanych prac, ewentualności skorzystania z holowania, rozmiarów holowanego pojazdu, czasu uszkodzenia a także lokalizacji. Im w większym stopniu skomplikowane czynności będą zrealizowane, tym podwyższona jest kwota usługi. Mechanicy mogą także zajmować się rozmowami z ubezpieczycielem oraz dopełnieniem poszczególnych kwestii formalnych, co także jest w efekcie dodatkowo uwzględnione w kosztorysie.

Kierowca pozostaje od początku jasno poinformowany o tym, co będzie zrobione. Konkretne usługi wykonywane są po zaakceptowaniu kosztorysu. Możliwe do wyboru usługi, z których można korzystać w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI to: odbywające się w trybie awaryjnym otwarcie oraz uruchomienie aut, holowanie samochodu, usługi lawetą dla motorów, odpalenie auta z Boostera, pomoc drogowa, transport nietypowych urządzeń, różne czynności związane z naprawą i wsparcie przy wyciąganiu auta.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz