Liposukcja i inne zabiegi dla pięknego ciała – zobacz, co należałoby wybrać

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, jednak nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, mogą dać takie wyniki, jakie byśmy chcieli, jednak nieraz jest tak że efekt niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca cera na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, i usunięcie bezcelowej ilości. To jest następny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się oczywiście takie osoby.

Jednak nie jedynie, również do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to w całości nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na domenie https://www.wrosinski.pl/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych i fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe nadawane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję oraz wywołują szereg wartościowych zmian. Najistotniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, poprawniejszy drenaż płynów.

Uzupełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki emitowane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, jaka powoduje rozpuszczenie rozbitych wcześniej tkanek tłuszczowych. Zabieg jest w pełni bezbolesny oraz nie wymaga hospitalizacji. Aby dostarczył oczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna mieć grubość co najmniej 2 cm, właśnie dlatego zabiegu nie wykonuje się na twarzy i szyi. W przypadku gigantycznej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie skóra jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz