Jakie zabiegi medycyny estetycznej cieszą się największym zainteresowaniem

Chyba każdy, kto interesuje się medycyną estetyczną doskonale wie, jak duże znaczenie mają w niej zaawansowane przyrządy. Technologiczne możliwości poszły w tej kwestii niezwykle do przodu, oferując możliwości, jakie przed kilkunastu laty jeszcze nie były możliwe. Na przykład to dotyczy laserów. Te od bardzo dawna wykorzystuje się do poprawiania urody, ale w ostatnich latach na rynku zaczęły się pojawiać lasery diodowe. Wykorzystywane są w nich niezwykle precyzyjne głowice, przy pomocy jakich dotrzeć można do każdego włoska i skutecznie go usunąć.

Depilacja laserowa Kraków realizowana przy pomocy tego typu przyrządów jest bardzo bezpieczna i szybka. Włosy są eliminowane praktycznie bezboleśnie, a efekty utrzymują się przez długi okres czasu. Niezwykle interesująco inżynierowie wykorzystali również niską temperaturę. Jedna z ostatnich nowości bowiem jeśli chodzi o pozbywanie się tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza cooltech Kraków. W przypadku tej metody na komórki tłuszczowe oddziałuje się zimnem, i pod jego wpływem następuje rozpad, zwany lipozą.

Jednocześnie pozostałe tkanki, na przykład takie jak nerwy, skóra czy mięśnie pozostają nienaruszone. Jeżeli jakaś pani będzie się chciała pozbyć swoich zmarszczek, to będzie na nią czekał kolejny nowoczesny sprzęt, to znaczy NuEra Tight Kraków. W przypadku tego urządzenia wykorzystywane są radiowe fale, o kilku rodzajach częstotliwości. Wpływ takich fal na wygląd skóry jest nie do przecenienia, świetnie ją ujędrniając i pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Rzecz jasna również będą to zabiegi w pełni bezpieczne i bezbolesne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz