Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie wady i zalety posiadają wybielające paski

Zęby w idealnie białym kolorze to marzenie wielu osób. Jednak nieodpowiednia higiena, palenie papierosów czy picie dużej ilości kawy sprawiają, że do śnieżnej bieli jest trochę daleko. Z tego też powodu dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju wybielające zabiegi, robione w gabinetach stomatologicznych. Jeśli jednak ktoś miał nie będzie na to możliwości finansowych, to zdecydować się na przykład może na użycie pasków wybielających.

Ta metoda także cieszy się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na znacznie niższe koszty i łatwe użycie. Zanim się jednak sięgnie po tę metodę, to warto się dobrze zapoznać z techniką wybielania i możliwymi zagrożeniami. Jeśli zabieg zostanie nieprawidłowo zrobiony, to można się narazić na różnego rodzaju problemy. Paski do tej metody wykonuje się z elastycznego tworzywa, jakie nasączone zostało substancjami chemicznymi. Przeważnie jest to nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba mają silne właściwości utleniające. Paski trzeba nakładać regularnie na zęby, dociskając je dokładnie.

Całość wybielania trwa między do kilku tygodni, a efekty powinny się później utrzymać przez kilka miesięcy. Jak więc widać samo stosowanie wcale nie jest trudne, będzie tylko wymagać regularności i dokładności podczas nakładania pasków. Przeważnie ta metoda nie powinna powodować jakiś poważniejszych skutków ubocznych, lecz w razie jakiś wątpliwości warto skonsultować wszystko ze swoim stomatologiem. Precyzja ma o tyle znaczenie, że jeżeli paski dobrze się nie będą stykały z zębami, to pojawić się mogą mniej wybielone miejsca, często bardzo widoczne nawet z daleka.

Poza tym używany na takich paskach preparat jest dość mocny, dlatego trzeba zachować dużą ostrożność i w miarę możliwości unikać dotknięcia dziąseł. Może to bowiem spowodować różnego rodzaju podrażnienia, a nawet poważniejsze uszkodzenia. Więcej w temacie stosowania tych pasków można przeczytać na różnych stronach internetowych, które na przykład się znajdzie wprowadzając w wyszukiwarce słowa crest.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY